Preekrooster 2017       direct naar de komende diensten                    

Behalve onze eigen predikant, ds. K van der Werf, gaan regelmatig gastpredikanten voor.

Vaste organisten zijn Matty Niemeijer en Philip Kiemel en we kunnen ook vaak een beroep doen op Dick Rozenga.

 

De diensten zijn op zondag om 10.00 uur, tenzij anders vermeld.   Voor de zondagsschool zie ook: data zondagsschool

Diensten die niet in de kerk aan de Nieuwe Stationsweg 1  worden gehouden,  zijn cursief aangegeven.

 

In de zomermaanden hebben we gezamenlijke diensten met de vrijzinnige protestanten in Haren, om en om bij hun in ’t Witte Kerkje aan de Jachtlaan 11 (hoek Oude Hoflaan) en bij ons.

 

 

Dag/Datum/Tijd

Dienst/Voorganger

Organist

2017

 

 

zo

1

jan

10.00

Geen dienst

 

zo

 8

jan

10.00

Nieuwjaarsdienst, ds. K. van der Werf      6-1 Driekoningen

Matty Niemeijer

zo

15

jan

10.00

Ds. G.G. Hoekema  Thema

Dick Rozenga

zo

22

jan

10.15

GDS,  gezamenlijke regionale viering t.g.v. Wereld Fellowship Day in Haren, ds. J.H. Kikkert
Er is ook zondagsschool

Philip Kiemel

zo

29

jan

10.00

Ds. K. van der Werf

Dick Rozenga

zo

5

feb

10.00

Ds. Y. Krol

Matty Niemeijer

zo

12

feb

10.00

Ds. K. van der Werf
Zondagsschool

Philip Kiemel

zo

19

feb

10.00

Zr. H.P. Kieft

Matty Niemeijer

zo

26

feb

10.00

Ds. S.J. van Hoorn; Uitreiking 40-dagentijdkalender        1-3 Aswoensdag

Dick Rozenga

zo

5

mrt

10.00

Ds. K. van der Werf, dienst met koor en DG Groningen in Haren      1e zo 40-dagentijd
Zondagsschool

Philip Kiemel

zo

12

mrt

10.00

Ds. A.J. Noord (Haarlem)

Dick Rozenga

zo

19

mrt

10.00

Ds. K. van der Werf

Philip Kiemel

zo

26

mrt

10.00

Zr. A.T. van Kempen-Tollenaar       Begin zomertijd
Zondagsschool

Philip Kiemel

zo

2

apr

10.00

Ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

zo

9

apr

16.00

16.00

Dienst in Groningen, Palmpasen, ds. J.H. Kikkert en ds. G.J. Brüsewitz
Viering voor jong en oud dus met de Zondagsschool ook in Groningen (‘kliederkerk’)  
Info

-----

vr

14

apr

19.30

Goede Vrijdag, Avondmaal, ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

zo

16

apr

 09.00
10.00
10.00

Paasontbijt   opgave graag bij Mads Haadsma 534 87 34 of madshaadsma@hetnet.nl
Paasdienst, ds. G.G. Hoekema
Zondagsschool

Philip Kiemel

zo

23

apr

10.00

Ds. K. van der Werf        do 27-4 Koningsdag

Matty Niemeijer

zo

30

apr

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, dhr. A. Trox

-----

zo

7

mei

10.00

Ds. K. van der Werf       vr 5-5 Bevrijdingsdag
Zondagsschool

Matty Niemeijer

zo

14

mei

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, ds. R.J. Immink           zo 14-5 Moederdag

-----

zo

21

mei

10.00

16.00

Zr. A.T. van Kempen-Tollenaar        do 25-5 Hemelvaart
Zondagsschool
’s middags in Groningen (‘kliederkerk’)

Matty Niemeijer

zo

28

mei

10.00

Ds. N.C. Meihuizen

Philip Kiemel

zo



4



juni



10.00

10.30


Pinksteren, dienst met koor in Groningen, ds. R.P. Yetsenga
In deze dienst neemt Ella van Osnabrugge afscheid als dirigente van het koor
Wie niet meegaat naar Groningen is ook hartelijk welkom bij de provinciale pinksterdienst van de Vrijzinnige Protestanten in het Witte Kerkje om 10.30 uur

-----

zo

11

juni

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, mw. C. Boon-Themmen

-----

zo

18

juni

10.00

Ds. K. van der Werf        zo 18-6 Vaderdag
Zondagsschool

Matty Niemeijer

zo

25

juni

10.15

GDS, Regionale Buitendag in Norg, Café Zwaneveld, Oosteinde 33, dienst, programma, lunch, 10.15-14.00  Informatie
N.B. Er is géén dienst in ’t Witte Kerkje!

-----

zo

2

juli

10.00

Ds. K. van der Werf
Zondagsschool met afsluiting seizoen

Philip Kiemel

zo

 9

juli

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, ds. R.J. Immink

-----

zo

16

juli

10.00

Ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

zo

23

juli

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, ds. R.J. Immink

-----

zo

30

juli

10.00

Ds. K. van der Werf

Philip Kiemel

zo

6

aug

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, mw. Huis

-----

zo

13

aug

10.00

Zr. H.P. Kieft                

Matty Niemeijer

zo

20

aug

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, ds. R.J. Immink  (laatste dienst  in ’t Witte Kerkje voor zijn afscheid)

-----

zo

27

aug

10.00

Ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

zo

3

sep

10.00

Ds. R.P. Yetsenga

Philip Kiemel

zo

10

sep

17.00

Start nieuwe seizoen met maaltijd, ds. K. van der Werf    Informatie over de Startdag en ‘Kerkproeverij’

Klaas v.d. Werf

zo

17

sep

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, ds. R.P. Yetsenga       Vredesweek

-----

zo

24

sep

10.00

Ds. S.J. van Hoorn-Dantuma       Vredesweek
Zondagsschool

Philip Kiemel

zo

1

okt

10.15

GDS, Broederschapsdagviering in Groningen

-----

zo

8

okt

10.00

Ds. K. van der Werf     4 Mijl van Groningen
Zondagsschool

Philip Kiemel

zo

15

okt

10.00

Ds. F.R. Fennema

Matty Niemeijer

zo

22

okt

10.00

Ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

zo

29

okt

16.00

Gezinsdienst ’s middags in Groningen met de zondagsschool      Begin wintertijd

-----

zo

5

nov

10.00

Oecumenische dienst in de Nicolaaskerk

-----

zo

12

nov

10.00

Ds. K. van der Werf
Zondagsschool

Philip Kiemel

zo

19

nov

10.00

Ds. S.J. van Hoorn-Dantuma

Matty Niemeijer

zo

26

nov

10.00

Laatste zondag kerkelijk jaar met herdenking overledenen, ds. K. van der Werf

Dick Rozenga

zo

3

dec

10.00

Eerste Advent, ds. N.C. Meihuizen

Matty Niemeijer

zo

10

dec

16.00

Concert met advents- en kerstliederen in Roden door het nieuwe Noordelijk Doopsgezind Koor, m.m.v. ds. Van der Werf

Philip Kiemel

di

12

dec

19.30

Adventsavond voor de hele gemeente, verzorgd door de Zusterkring

Matty Niemeijer

zo

17

dec

16.00

Gezinskerstviering met de Zondagsschool

Philip Kiemel

zo

24

dec

16.00
21.30

Zondagsschool ’s middags in Groningen (‘kliederkerk’)
Kerstavonddienst, ds. K. van der Werf

 

zo

31

dec

 

Geen dienst 

-----

zo

7

jan

10.00

Nieuwjaarsdienst 2018, ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

 

 

 

 

 

 



Naar:  Agenda met alle activiteiten   Informatie over activiteiten   Preekrooster 2018   Home