Preekrooster 2019†††††  direct naar de komende diensten††††††††††††††††††††

Behalve onze eigen predikant, ds. K van der Werf, gaan regelmatig gastpredikanten voor.

Vaste organisten zijn Matty Niemeijer en Philip Kiemel en we kunnen ook vaak een beroep doen op Dick Rozenga.

 

De diensten zijn op zondag om 10.00 uur, tenzij anders vermeld.†† Voor de zondagsschool zie ook: data zondagsschool

Diensten die niet in de kerk aan de Nieuwe Stationsweg 1 worden gehouden,zijn cursief aangegeven.

 

In de zomermaanden hebben we gezamenlijke diensten met de vrijzinnige protestanten in Haren,

om en om bij hun in ít Witte Kerkje aan de Jachtlaan 11 (hoek Oude Hoflaan) en bij ons.

 

Dag/Datum/Tijd

Dienst/Voorganger

Organist

Bijzonderheden

2019

 

 

 

zo

6

jan

10.00

Ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

di 6-1 Driekoningen

zo

13

jan

10.00

Ds. G.G. Hoekema

Philip Kiemel

 

zo

20

jan

10.00

Ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

 

zo

27

jan

10.15

GDS, World Fellowship Day in Haren, ds. S. v.d. Meer, koor olv Jellie Alkema

Philip Kiemel

zo

3

feb

10.00

Ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

 

zo

10

feb

10.00

Ds. N.C. Meihuizen

Philip Kiemel

zo

17

feb

10.00

Ds. K. van der Werf

Dick Rozenga

zo

24

feb

10.00

Ds. G.G. Hoekema

Matty Niemeijer

 

zo

3

mrt

10.00

Ds. K. van der Werf

Philip Kiemel

6-3 Aswoensdag

zo

10

mrt

10.00

Ds. A.J. Noord

Matty Niemeijer

Eerste zondag 40-dagentijd

zo

17

mrt

10.00

Ds. K. van der Werf

Philip Kiemel

 

zo

24

mrt

10.00

Ds. F.R. Fennema

Matty Niemeijer

zo

31

mrt

10.00

Ds. K. van der Werf

Dick Rozenga

Begin zomertijd

zo

7

apr

10.00

Ds. Tj. Kindt

Philip Kiemel

 

zo

14

apr

10.00

Palmpasen , ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

vr

19

apr

19.30

Goede Vrijdag, Avondmaal, ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

zo

21

apr

10.00

Pasen, ds. G.G. Hoekema

Philip Kiemel

zo

28

apr

10.00

Ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

za 27-4 Koningsdag

zo

5

mei

10.00

Ds. N.C. Meihuizen

Matty Niemeijer

Bevrijdingsdag

zo

12

mei

10.00

Ds. K. van der Werf

Philip Kiemel

Moederdag

zo

19

mei

10.00

Dienst in Roden, ds. K. van der Werf

-----

zo

26

mei

10.00

Ds. K. van der Werf

Philip Kiemel

do 30-5 Hemelvaart

zo

2

juni

10.00

Zr. V. van der Linden

Dick Rozenga

(Koor zingt in Roden)

zo

9

juni

Pinksteren, geen dienst in Haren (er is om 10.00 dienst in Assen, zr. J.M. Valk)

-----

zo

16

juni

10.00

Zr. J.M. Valk

Philip Kiemel

Vaderdag

zo

23

juni

10.30

GDS, buitendag in Beetsterzwaag (alternatief: 10.00 Witte Kerkje, ds. Fennema)

-----

Programma Buitendag: zie Gemeenteblad

zo

30

juni

10.00

Ds. K. van der Werf

Philip Kiemel

zo

7

juli

10.00

VVP Dienst in ít Witte Kerkje, mw. G.F. Huis

-----

 

zo

14

juli

10.00

Ook in ít Witte Kerkje (i.v.m. werkzaamheden Nwe. Stationsweg), ds. K. v.d. Werf

Matty Niemeijer

 

zo

21

juli

10.00

VVP Dienst in ít Witte Kerkje, ds. R.P. Yetsenga

-----

 

zo

28

juli

10.00

(Doopsgezinde kerk), ds. K. van der Werf

Dick Rozenga

 

zo

4

aug

11.30

Koffiemaaltijd VVP in ít Witte Kerkje, dhr. A. Trox

-----

 

zo

11

aug

10.00

Ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

 

zo

18

aug

10.00

VVP Dienst in ít Witte Kerkje, mw. ds. A. van der Velde

-----

 

zo

25

aug

10.00

Ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

 

zo

1

sep

10.00

Ds. Tj. Kindt

Dick Rozenga

 

zo

8

sep

17.00

Seizoensstart met maaltijd, ds. K. van der Werf

Klaas v.d. Werf

zo

15

sep

10.00

Vicky van der Linden

Philip Kiemel

zo

22

sep

10.00

Ds. K. van der Werf
Zondagsschool

Philip Kiemel

Vredesweek

zo

29

sep

10.00

Ds. M.L. Bruggen

Dick Rozenga

zo

6

okt

10.15

GDS, Broederschapsdag in Groningen
Zondagsschool ook in Groningen

-----

zo

13

okt

10.00

Ds. K. van der Werf

Matty Niemeijer

4 Mijl van Groningen

zo

20

okt

10.00

Dienst in Assen met koor, ds. Weidema-Bos, 110-jarig bestaan kerkgebouw

-----

Geen dienst in Haren

zo

27

okt

10.00

Ds. K. van der Werf
Zondagsschool

Philip Kiemel

Begin wintertijd!

zo

3

nov

10.00

Oecumenische dienst in de Nicolaaskerk

-----

zo

10

nov

10.00

Ds. K. van der Werf
Zondagsschool

Philip Kiemel

 

zo

17

nov

10.00

Zr. J.M. Valk

Matty Niemeijer

 

zo

24

nov

10.00

Laatste zondag kerkelijk jaar, herdenking overledenen, ds. K. van der Werf
Zondagsschool

Philip Kiemel

zo

1

dec

10.00

Eerste Advent, ds. R.P. Yetsenga

Matty Niemeijer

zo

8

dec

10.00

Tweede Advent, ds. K. van der Werf
Zondagsschool

Philip Kiemel

zo

15

dec

10.00

Derde Advent, dienst in Roden met koor, ds. K. van der Werf

-----

di

17

dec

19.30

Adventsavond voor de hele gemeente, georganiseerd door de Zusterkring

Matty Niemeijer

zo

22

dec

16.00

Gezinskerstviering met de zondagsschool, Zondagsschool met ds. Van der Werf

Philip Kiemel

di

24

dec

21.30

Kerstavonddienst, ds. K. van der Werf met koor

Philip Kiemel

wo

25

dec

Kerstmorgen, Geen dienst

-----

zo

29

dec

 

Geen dienst

-----

 

di

31

dec

Geen dienst

-----

 

zo

5

jan

10.00

Nieuwjaarsdienst 2020, ds. K. van der Werf

 



Naar:Agenda met alle activiteiten†† Informatie over activiteiten†† Preekrooster 2018†† Home