Agenda 2017   direct naar de komende activiteiten

(De agenda wordt geregeld aangevuld met actuele informatie)

 

Voor kerkdiensten: zie ook het Preekrooster

Voor meer informatie over de activiteiten: zie het Activiteitenoverzicht

 

De meeste activiteiten vinden plaats in het kerkgebouw aan de Nieuwe Stationsweg 1 in Haren.

Activiteiten die cursief zijn aangegeven, worden elders gehouden.

 

Dag/Datum/Tijd

Activiteit

zo

1

jan

 

Geen dienst

di

3

jan

09.45

Themaochtend met ds. Van der Werf

zo

8

jan

10.00

Nieuwjaarsdienst, ds. K. van der Werf

ma

9

jan

14.00

Zusterkring, viering 50-jarig jubileum

di

10

jan

19.45

Kerkenraad

wo

11

jan

19.30

Quiltgroep

do

12

jan

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad (i.p.v. op woensdag)

zo

15

jan

10.00

Dienst, ds. G.G. Hoekema  Thema

za

21

jan

17.00

t/m zo 22 jan: Regioweekend jongeren in Haren, info Yvette Krol, 06-14111847

zo

22

jan

10.15

10.15

GDS,  gezamenlijke regionale viering t.g.v. Wereld Fellowship Day in Haren, ds. J.H. Kikkert
Er is ook zondagsschool

wo

25

jan

19.30

Quiltgroep

do

26

jan

20.00

30+ bij fam. Blanksma

vr

27

jan

19.30

Oecumenisch Avondgebed in de Dorpskerk (afsluiting)

zo

29

jan

10.00

Dienst, ds. K. van der Werf

 

 

 

 

 

do

2

feb

20.00

Open avond: ‘Wandelingen door Berlijn’ met Dr. Marianne Vogel   Informatie open avonden

zo

5

feb

 

Dienst, ds. Y. Krol

di

7

feb

09.45

19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

wo

8

feb

19.30

Quiltgroep

zo

12

feb

10.00

Dienst, ds. K. van der Werf
Zondagsschool

ma

13

feb

14.30

Zusterkring

wo

15

feb

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

19

feb

10.00

Dienst, zr. H.P. Kieft

wo

22

feb

19.30

Quiltgroep

zo

26

feb

10.00

Dienst, ds. S.J. van Hoorn; Uitreiking 40-dagentijdkalender     1-3 Aswoensdag

 

 

 

 

 

zo

5

mrt

10.00

Dienst met koor en DG Groningen in Haren, ds. K. van der Werf     1e zo 40-dagentijd
Zondagsschool

di

7

mrt

09.45

19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

wo

8

mrt

19.30

Quiltgroep

do

9

mrt

20.00

30+ bij Jan Evert en Ellen Toxopeus

zo

12

mrt

10.00

Dienst, ds. A.J. Noord (Haarlem)

ma

13

mrt

14.30

Zusterkring

wo

15

mrt

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

19

mrt

10.00

Dienst, ds. K. van der Werf

di

21

mrt

14.00

Wijkbijeenkomst Paterswolde met ds. Van der Werf bij de fam. Rietema, Hortensialaan 1 in Paterswolde

zo

26

mrt

10.00

Dienst, zr. A.T. van Kempen-Tollenaar      Begin zomertijd
Zondagsschool

wo

29

mrt

19.30

Quiltgroep

 

 

 

 

 

zo

2

apr

10.00

Ds. K. van der Werf

di

4

apr

10.30

19.45

Studiedag LFDZ (Landelijke zusterkringen) in onze kerk   [de Themaochtend is een week verzet]
Kerkenraad

do

6

apr

20.00

Open avond: ‘De verzetsgroep 2000’ met Paul van Tongeren    Informatie open avonden

zo

9

apr

16.00

16.00

Dienst in Groningen, Palmpasen, ds. J.H. Kikkert en ds. G.J. Brüsewitz
Viering voor jong en oud dus met de Zondagsschool ook in Groningen (‘kliederkerk’)  
Info

di

11

apr

09.45

Themaochtend met ds. Van der Werf

wo

12

apr

19.30

19.30

Quiltgroep

Redactievergadering Gemeenteblad

vr

14

apr

19.30

Goede Vrijdag, Avondmaal, ds. K. van der Werf

zo

16

apr

 09.00
10.00
10.00

Paasontbijt   opgave graag bij Mads Haadsma 534 87 34 of madshaadsma@hetnet.nl
Paasdienst, ds. G.G. Hoekema
Zondagsschool

do

20

apr

20.00

30+ bij Marianne Jansen

wo

26

apr

19.30

Quiltgroep

zo

23

apr

10.00

Ds. K. van der Werf        do 27-4 Koningsdag

zo

30

apr

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, dhr. A. Trox

 

 

 

 

 

di

2

mei

09.45

19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf

Kerkenraad

zo

7

mei

10.00

10.00

Dienst ds. K. van der Werf       vr 5-5 Bevrijdingsdag
Zondagsschool

ma

8

mei

14.30

Zusterkring

wo

9

mei

19.30

Quiltgroep

do

11

mei

19.45

Voorjaarsledenvergadering met o.a. jaarverslagen en jaarrekening 2016

zo

14

mei

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, ds. R.J. Immink           zo 14-5 Moederdag

wo

17

mei

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

21

mei

10.00

16.00

Dienst, zr. A.T. van Kempen-Tollenaar        do 25-5 Hemelvaart
Zondagsschool
’s middags in Groningen (‘kliederkerk’)

zo

28

mei

10.00

Dienst, ds. N.C. Meihuizen

 

 

 

 

 

zo



4



juni



10.00

10.30


Pinksteren, dienst met koor in Groningen, ds. R.P. Yetsenga
In deze dienst neemt Ella van Osnabrugge afscheid als dirigente van het koor
Wie niet meegaat naar Groningen is ook hartelijk welkom bij de provinciale pinksterdienst van de Vrijzinnige Protestanten in het Witte Kerkje om 10.30 uur

di

 

6

 

juni

 

09.45
14.00
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Theedrinken op de Mikkelhorst voor wie even contact wil in de vakantietijd
Kerkenraad

zo

11

juni

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, mw. C. Boon-Themmen

wo

14

juni

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

18

juni

10.00

10.00

Dienst ds. K. van der Werf
Zondagsschool

do

22

juni

 

30+ afsluiting seizoen

zo

25

jun

10.15

GDS, Regionale Buitendag in Norg, Café Zwaneveld, Oosteinde 33, dienst, programma, lunch, 10.15-14.00 uur   Informatie
N.B. Er is géén dienst in ’t Witte Kerkje!

di

27

juni

14.00

Theedrinken op de Mikkelhorst voor wie even contact wil in de vakantietijd

 

 

 

 

 

zo

2

juli

10.00

10.00

Dienst ds. K. van der Werf
Zondagsschool met afsluiting seizoen

di

4

juli

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

zo

9

juli

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, ds. R.J. Immink

zo

16

juli

10.00

Dienst, ds. K. van der Werf

zo

23

juli

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, ds. R.J. Immink

di

25

juli

14.00

Theedrinken op de Mikkelhorst voor wie even contact wil in de vakantietijd

zo

30

juli

10.00

Dienst, ds. K. van der Werf

 

 

 

 

 

di

1

aug

09.45

Themaochtend met ds. Van der Werf

zo

6

aug

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, mw. Huis

wo

9

aug

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

13

aug

10.00

Dienst, zr. H.P. Kieft-van der Sande

zo

20

aug

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, ds. R.J. Immink (laatste dienst in ’t Witte Kerkje voor zijn afscheid)

do

24

aug

14.00

Jaarlijkse reisje Zusterkring, vertrek vanuit de Voorhof

zo

27

aug

10.00

Dienst, ds. K. van der Werf

 

 

 

 

 

zo

3

sep

10.00

Dienst, ds. R.P. Yetsenga

di

5

sep

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

zo

10

sep

17.00

Start nieuwe seizoen met maaltijd, ds. K. van der Werf   Informatie over de Startdag en ‘Kerkproeverij’

ma

11

sep

14.30

Zusterkring

wo

13

sep

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

17

sep

10.00

Dienst in ’t Witte Kerkje, ds. R.P. Yetsenga     Vredesweek

wo

20

sep

19.30

Quiltgroep

zo

24

sep

10.00
10.00

Dienst,  ds. S.J. van Hoorn-Dantuma     Vredesweek
Zondagsschool

za

30

sep

 

Startweekend tieners 30/9-1/10,  Schoorl,  Info Yvette Krol, 06-14111847

 

 

 

 

 

zo

1

okt

10.15

GDS, Broederschapsdagviering in Groningen

di

3

okt

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

wo

4

okt

19.30

Quiltgroep

do

5

okt

20.00

30+ start nieuwe seizoen

zo

8

okt

10.00
10.00

Ds. K. van der Werf     4 Mijl van Groningen
Zondagsschool

ma

9

okt

14.30

Zusterkring

wo

11

okt

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

15

okt

10.00

Dienst, ds. F.R. Fennema

wo

18

okt

19.30

Quiltgroep

zo

22

okt

10.00

Dienst, ds. K. van der Werf

zo

29

okt

16.00

Gezinsdienst ’s middags in Groningen met de zondagsschool      Begin wintertijd

 

 

 

 

 

wo

1

nov

19.30

Quiltgroep

zo

5

nov

10.00

Oecumenische dienst in de Nicolaaskerk

ma

6

nov

14.30

Zusterkring

di

7

nov

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

wo

8

nov

19.30

Quiltgroep

do

9

nov

20.00

Open Avond met drs. Petra Bolhuis over kwetsbaarheid  Informatie

zo

12

nov

10.00

Ds. K. van der Werf
Zondagsschool

wo

15

nov

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

19

nov

10.00

Ds. S.J. van Hoorn-Dantuma

wo

22

nov

14.00
19.30

Wijkbijeenkomst Paterswolde met ds. Van der Werf, bij de fam. Reidinga, Leeuwerikweg 7
Quiltgroep

do

23

nov

19.45
20.00

Najaarsledenvergadering met o.a. de begroting 2018
30+ bij Tineke en Gerlof (onder voorbehoud)

za

25

nov

17.00

t/m zo 26 nov: Regioweekend jongeren in Haren of Assen, info Yvette Krol, 06-14111847

zo

26

nov

10.00

Laatste zondag kerkelijk jaar met herdenking overledenen, ds. K. van der Werf

ma

27

nov

14.30

Zusterkring

 

 

 

 

 

zo

3

dec

10.00

Eerste Advent, ds. N.C. Meihuizen

di

5

dec

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

wo

6

dec

19.30

Quiltgroep

zo

10

dec

10.00

Concert met advents- en kerstliederen in Roden door het nieuwe Noordelijk Doopsgezind Koor, m.m.v. ds. Van der Werf

di

12

dec

19.30

Adventsavond voor de hele gemeente, verzorgd door de Zusterkring

wo

13

dec

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

17

dec

16.00

Gezinskerstviering met de Zondagsschool

zo

24

dec

16.00
21.30

Zondagsschool ’s middags in Groningen (‘kliederkerk’)
Kerstavonddienst, ds. K. van der Werf

zo

31

dec

 

Geen dienst 

 

 

 

 

 

zo

7

jan

10.00

Nieuwjaarsdienst 2018, ds. K. van der Werf


 

Naar:  Informatie over alle activiteiten     Preekrooster     Home

 

Mail al uw toevoegingen op de agenda, vragen en opmerkingen naar de webmaster